Kedves Munkavállalónk! Irodánkba látogatóknak a száj és orr eltakarását biztosító maszk használata kötelező! Nyitva tartás H-P: 10-15 óráig

Adatminőségi munkatársat keresünk

euJOBS - Állás Neked!

Munkavégzés helye

Budapest

Munkaidő

hétfőtől péntekig heti 40 órában

Fizetés

Versenyképes jövedelem + cafeteria

Munkaadó ajánlata

Banki környezet
cafeteria

Előnyt jelent

Pénzügyi tanulmányok

Egyéb

A munkakör komplex gondolkodást igényel, az összefüggések átlátását.

Magyarország egyik legnagyobb kereskedelmi bankja keresi új munkatársát.

Komplex adattisztítás, adatok felülvizsgálata, banki rendszerekben végzendő munka
Forrásanyagokból szám formátumú és egyéb adatok felvitele
szükség esetén adatok javítása

Elvárások

Felsőfokú vagy folyamatban lévő felsőfokú végzettség
adott munkakör kapcsán szerzett tapasztalat,
office programok felhasználói szintű ismerete
önálló, precíz munkavégzés
jó monotonitástűrő képesség
nyitott, kommunikatív

Adatvédelmi feltételek

Munkaerő-kölcsönzési engedély szám: 3206-1/2011-899
Magán-munkaközvetítői regisztrációs szám: 2947-1/2011-792