AUTÓBUSZVEZETŐT KERESÜNK BUDAPESTRE

A munkát keresők számára az euJOBS Kft célja az, hogy az adott képesség, tanulmány, és tapasztalatok mentén a mindenkori jelölthöz leginkább illő pozíciót kínáljuk fel. Ügyfeleinkkel a munkaerő közvetítés folyamatait egységesítve biztosítjuk a transzparens szolgáltatást.

Munkavégzés helye

Budapest több kerülete

Heti 40 óra, napi kb. 8,5 óra munkavégzés délelőttös, délutános,középrész vagy osztott műszakban

Fizetés

2017. évi átlagkeresete alapján akár br. 400.000 Ft havi jövedelem elérhető, mely a 2018. évi bérfejlesztéssel átlagosan 12 % mértékkel növekedett + cafetéria (évi 180.000 forint)

Munkaadó ajánlata

-kezdő várható nettóbér: 230.000 - 280.000 FT
-1 + 2 fő utazási igazolvány
-gyermekek utáni adókedvezmények

Autóbuszvezetőt keresünk Budapest 3, 10, 11, 16 és 19. kerületébe!

Feladatleírás

-Autóbuszok vezetése és az utasok szállítása
-Műszaki állapot ellenőrzése a jármű átvételekor és leadásakor
-KRESZ-nek, biztonsági előírásoknak, forgalmi utasításoknak való megfelelés
-a kijelölt útvonal és megállók érintése, utasok fel-és leszállásának biztosítása
-jegyértékesítési feladatok ellátása
-menetokmányok vezetése, bevételek elszámolása

Elvárások

-betöltött 21. életév
-alapfokú iskolai végzettség
-"D" kategóriás vezetői engedély
GKI vizsga
-PÁV II
-minősítő vizsga, jármű típusismereti vizsga