Dolgoznál egy elegáns bankban adminisztratív területen? Back office munkatársat keresünk 6 hónapra

A munkát keresők számára az euJOBS Kft célja az, hogy az adott képesség, tanulmány, és tapasztalatok mentén a mindenkori jelölthöz leginkább illő pozíciót kínáljuk fel. Ügyfeleinkkel a munkaerő közvetítés folyamatait egységesítve biztosítjuk a transzparens szolgáltatást.

Munkavégzés helye

Budapest XIII. kerület

hétfőtől péntekig 40 óra, 6 hónapos határozott idejű szerződéssel.

Fizetés

Bruttó 220.000 FT

Munkaadó ajánlata

Karrierlehetőség egy pénzpiaci meghatározó cégnél, támogató barátságos cégkultúra
szakmai fejlődési lehetőség
kedvezményes sportolási lehetőség
betanulást segítő mentorprogram
empatikus vezetők

Előnyt jelent

SWIFT rendszerben való jártasság
1-2 éves belföldi és nemzetközi pénzforgalomban szerzett tapasztalat

Banki karrier Magyarország egyik legsikeresebb pénzintézeténél. Jelentkezz back office munkatárs munkakörbe!

Feladatleírás

Szkennelési, iktatási feladatok intézése

Elvárások

középfokú végzettség
felhasználói szintű MS Office ismeretek
csapatban való munkavégzési képesség
felelősségteljes, precíz, megbízható munkavégzés
monotonítástűrés