Ügyfélszolgálatunkon jelenleg maximum öt fő tartózkodhat egyszerre! A maszk használata kötelező irodánk látogatásakor! Köszönjük a megértésüket!

Dolgozz raktári kisegítőként egy optikai cégnél.

euJobs – A Te utad!

Munkavégzés helye

Budapest IX. kerület, Illatos út 38.

Hétköznaponként 2 műszakban: 06:00-13:00, illetve 13:00-21:00.

Fizetés

1360ft/óra

Te is szívesen részesévé válnál annak a folyamatnak, amikor a vásárló megkapja a várva várt szemüvegét? Jelentkezz hozzánk és segítsd kollégáinkat a szemüvegek elkészítésében!
Feladataid lennének:

- Beérkezett munkák szortírozása, rendszerezése,

- Szemüvegek, lencsék tálcába kipakolása tasakból,

- Üres és teli tálcák rendszerezése az előkészítőben és a műhelyben,

- Tálcákból kész szemüvegek becsomagolása tasakba, ezek rendszerezése,

- Egyéb egyszerűbb feladatok.

Elvárások

Pontos, precíz munkavégzés. Monotonitástűrés.

Adatvédelmi feltételek

Munkaerő-kölcsönzési engedély szám: 3206-1/2011-899
Magán-munkaközvetítői regisztrációs szám: 2947-1/2011-792