Kedves Munkavállalónk! Irodánkba látogatóknak a száj és orr eltakarását biztosító maszk használata kötelező! Nyitva tartás H-P: 10-15 óráig

DOLGOZZON ÖN IS A VILÁG EGYIK MEGHATÁROZÓ MECHATRONIKAI RENDSZEREKET GYÁRTÓ CÉGÉNÉL TARGONCÁSKÉNT!

euJOBS - Állás Neked!

Munkavégzés helye

Vác (könnyen megközelíthető helyszín)

Előre egyeztetett beosztás alapján időszakosan havi 3-4 alkalommal

Fizetés

Br. 2500 Ft/óra

Egyéb

Utazás: egyénileg

Alkalmi munkát keres? Szeretné a fizetését kiegészíteni és a targoncákhoz is ért? Ne habozzon jelentkezzen még ma targoncásnak!
Feladatai közé tartozik:
- kézi és/vagy gép anyagmozgatás,
- beérkező árú elektromos targoncával történő kipakolása.

Elvárások

Pontos, precíz munkavégzés, megbízhatóság, FELTÉTEL: elektromos targoncára érvényes vezetői engedély

Adatvédelmi feltételek

Munkaerő-kölcsönzési engedély szám: 3206-1/2011-899
Magán-munkaközvetítői regisztrációs szám: 2947-1/2011-792