Pörgős csapatba egészségügyi koordinátort keresünk!

A munkát keresők számára az euJOBS Kft célja az, hogy az adott képesség, tanulmány, és tapasztalatok mentén a mindenkori jelölthöz leginkább illő pozíciót kínáljuk fel. Ügyfeleinkkel a munkaerő közvetítés folyamatait egységesítve biztosítjuk a transzparens szolgáltatást.

Munkavégzés helye

Budapest, XIII. kerület és Debrecen

napi 8 óra két műszakban! Havonta két éjszakai műszak vállalása kötelező!

Fizetés

Havi br. 322 ezer Ft + próbaidő után Cafeteria + BÓNUSZ + egyéb juttatások!

Munkaadó ajánlata

•Bejelentett munkaviszony, hosszú távú munkalehetőség •Változatos munkarend (műszakokban) •Multinacionális munkaköri feltételek, fiatalos csapat •Versenyképes fizetési csomag

Előnyt jelent

•Hasonló területen (Call center, ügyfélszolgálat) szerzett tapasztalat

Szeretnéd, ha akár pályakezdőként is önálló és felelősségteljes munkát végezhetnél?
Szeretsz embereken segíteni?
Fontos számodra a visszajelzés és az értékelés?
A változatos feladatok motiválóan hatnak rád?
Ha minden válaszod IGEN, akkor TÉGED keresünk fiatalos, lelkes csapatunkba!

Feladatleírás

•Ügyfélbejelentések fogadása
•Segítségnyújtási szolgáltatás megszervezése telefonon az utazási és egészségügyi részlegen, Magyarországon és külföldön
•Ellátás előtti tájékoztatás nyújtása ügyfelek részére
•Kapcsolattartás az orvosokkal, terápiás utasítások követése
•Ügyfelek egészségi állapotának figyelemmel kísérése
•Napi szintű kapcsolattartás a megbízókkal
•Információszolgáltatás a belső szabályozásnak megfelelően

Elvárások

•Kommunikációs szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
•Egészségügyi végzettség, vagy folyamatban lévő tanulmányok: ápoló (ápoló, gyakorló ápoló, szakápoló, általános ápoló és asszisztens stb.) vagy diplomás ápoló, szülésznő, védőnő, gyógytornász, dietetikus, mentőápoló, egészségügyi szervező, orvos
•Csapatmunka, szervezőkészség
•Empátia, ügyfél-orientált gondolkodás