Érdekel a divat világa? Ruhaipari termelési vezetőt keresünk!

euJOBS - Állás Neked!

Munkavégzés helye

Hajdú-Bihar megye

Munkaidő

H-P heti 40 óra

Fizetés

bruttó 500.000,- Ft + eredményességi bónusz

Munkaadó ajánlata

Munkabéren kívül: cafeteria + utazási támogatás + mobiltelefon + szállás támogatás

Előnyt jelent

minőségbiztosítási ismeretek
Lean/six-sigma rendszerekben való jártasság
könnyűipari-ruhaipari vezetői gyakorlat

Exportra gyártó, magas minőséget előállító partnerünk Berettyóújfalu közelében lévő kötőipari vállalatához keresünk gyakorlott könnyűipari szakembert.

alapanyagok beszállításának és feldolgozásának nyomon követése
gyártástechnológiák, gyártmányok tervezése
minőségellenőzési feladatok
üzemzavarok, minőségi problémák kivizsgálása, megszüntetése
beruházási költségeket kalkulál
gyártás-előkészítés, termékek tervezése
termelési folyamatok tervezése, szervezése
termelési követelményeket dolgoz ki
jelentéseket, költségbecsléseket, pályázatokat, árajánlatokat és tendereket állít össze
folyamatosan nyomon követi a szükséges szabályok változásait

Elvárások

felsőfokú végzettség
termelésben szerzett több éves tapasztalat
50-80 fő irányításában szerzett gyakorlat
olasz nyelv társalgási szintű ismerete
megbízható, önálló munkavégzés
B kategóriás jogosítvány

Adatvédelmi feltételek