Irodánkban a személyes ügyintézés csak előzetes időpontfoglalást követően lehetséges! Folyamataink zökkenőmentesen működnek tovább az online térben. Időpont foglalásért írj az [email protected] email címre.

Értékesítést támogató munkatársat keresünk

euJOBS - Állás Neked!

Munkavégzés helye

Budapest XIII.

Munkaidő

Hétköznap irodai munkaidőben

Fizetés

Bruttó 350.000,- Ft + cafeteria + éves prémium

Munkaadó ajánlata

Minőségi mukakörnyezet,
cafeteria,
éves prémium

Előnyt jelent

• Lízing terén szerzett tapasztalatok.

Pénzügyi lízinggel foglalkozó hollandiai partnerünk több mint 30 országban ápol partnerségi kapcsolatot a a kereskedelmi finanszírozás, a lakossági finanszírozás és a használteszköz-finanszírozás területén.

• Értékesítést támogató feladatok ellátása: pl. Értékesítési folyamatok kezelése,
• vevőszolgálati feladatok támogatása,
• a kiválasztás folyamatának támogatása,
• szerződéses folyamatok támogatása,
• ügyfélkapcsolati feladatok ellátása.

Elvárások

• ellátandó feladatok terén szerzett tapasztalat, gyakorlat (értékesítés, vevőszolgálat),
• Precíz, pontos munkavégzés,
• ápolt, igényes megjelenés,
• udvarias, ügyfélbarát kommunikáció,
• csapatmunkára való hajlandóság,
• felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (pl. WORD, EXCEL, POWERPOINT stb.),
• minimum alapfokú angol nyelvismeret.

Adatvédelmi feltételek

Munkaerő-kölcsönzési engedély szám: 3206-1/2011-899
Magán-munkaközvetítői regisztrációs szám: 2947-1/2011-792