Rugalmas gyorséttermi lehetőség Neked!

Rugalmas munkát keresel a lakóhelyedhez közel? Ezt a munkát neked találták ki! Budapest számos pontjára keresünk új csapatjátékost!

Munkavégzés helye

Budapest

Munkaidő

Heti 30-40 órás munkalehetőség; több műszakos munkarend

Fizetés

Fizetési csomag: akár nettó 225.000 Ft

Munkaadó ajánlata

• Ellátás: dolgozói étkezés
• Komplex jutattási csomag
• Biztos munkahely

Egyéb

Rugalmas munkaidővel, dolgozói étkezéssel várunk Téged!

Céginformáció

Multinacionális partnercégünk már háromszor elnyerte
"Legjobb Munkahely" díját. Munkavállalóival hosszú távra tervez, ezért fontos számára, hogy jól érezzék magukat a dolgozóik:
- rugalmas beosztás,
- személyzeti étkezés,
- előrelépési lehetőség,
- képzési és tréning lehetőségek,
- féléves értékelések alapján béremelés.

Kellemes munkakörnyezetben, egy pörgős csapat részeként a munkakör
• konyhai feladatok ellátása,
• a vendégek kedves, udvarias kiszolgálása, kasszakezelés

Elvárások

• Dinamikus, barátságos, nyitott személyiség
• Megfelelő állóképesség

Adatvédelmi feltételek

Munkaerő-kölcsönzési engedély szám: 3206-1/2011-899
Magán-munkaközvetítői regisztrációs szám: 2947-1/2011-792