Rugalmas munkaidejű gyorséttermi munkalehetőség

A munkát keresők számára az euJOBS Kft célja az, hogy az adott képesség, tanulmány, és tapasztalatok mentén a mindenkori jelölthöz leginkább illő pozíciót kínáljuk fel. Ügyfeleinkkel a munkaerő közvetítés folyamatait egységesítve biztosítjuk a transzparens szolgáltatást.

Munkavégzés helye

Budapest

Munkaidő

Heti 30-40 órás munkalehetőség; több műszakos munkarend

Fizetés

Fizetési csomag: nettó 150.000,- Ft-tól+ Cafeteria (8000 Ft)+Kedvezménykártya+Dolgozói étkezés

Munkaadó ajánlata

• Ellátás: dolgozói étkezés
• Komplex jutattási csomag
• Biztos munkahely

Multinacionális partnercégünk már háromszor elnyerte "Legjobb Munkahely" díját. Munkavállalóival hosszú távra tervez, ezért fontos számára, hogy jól érezzék magukat a dolgozóik:
rugalmas beosztás,
személyzeti étkezés,
előrelépési lehetőség,
képzési és tréning lehetőségek,
féléves értékelések alapján béremelés.

Feladatleírás

rendelés felvétel
konyhai feladatok ellátása
étterem rendbentartása,
kasszakezelés

Elvárások

• Dinamikus, barátságos, nyitott személyiség
• Megfelelő állóképesség