Gyorséttermi munkatársakat keresünk

Budapest legmagasabb kezdő gyorséttermi bérével várunk észak pesti partnereinknél!

Munkavégzés helye

Budapest

6-8 órában rugalmas munkaidőbeosztással. Az éttermek hétfőtől vasárnapig nyitva vannak ünnepnapokon is.

Fizetés

Kezdő bruttó 1500 Ft / óra + személyzeti fogyasztás + munkaruha.

Munkaadó ajánlata

A kezdő havi béred főállásban műszakpótlékok és túlóra nélkül nettó 173 000 Ft + 8000 Ft nettó bónusz lesz. Műszakpótlékokkal akár 251 000 Ft is megkereshető.

Előnyt jelent

Középfokú végzettség

Egyéb

3 hónap után béremelés. Amennyiben van középfokú végzettséged, vendéglátás iránt érdeklődésed, ügyes és motivált vagy, úgy nagyon könnyen és gyorsan előreléphetsz. Akár már a nulladik pillanatban a második lépcsőfokon állhatsz!

Magyarországon az első amerikai típusú gyorséttermet megnyitó, jelenleg is a legnagyobb hálózattal rendelkező partnerünk keresi új munkatársait. Legyél te csapatunk új tagja!

Kellemes munkakörnyezetben, egy pörgős csapat részeként a munkakör
• konyhai feladatok ellátása,
• a vendégek kedves, udvarias kiszolgálása, kasszakezelés

Elvárások

• Dinamikus, barátságos, nyitott személyiség
• Megfelelő állóképesség

Adatvédelmi feltételek

Munkaerő-kölcsönzési engedély szám: 3206-1/2011-899
Magán-munkaközvetítői regisztrációs szám: 2947-1/2011-792