Gyorséttermi munkatársakat keresünk éjszakai műszakba!

Éjszakai bagoly vagy? Gyere hozzánk dolgozni!

Munkavégzés helye

Budapest
belváros

Munkaidő

Éjszakai műszak 21:30-tól 6:00-ig

Fizetés

A kezdő nettó fizetés 222.000 Ft-tól indul.

Munkaadó ajánlata

• Személyzeti étkezés, • Óvodai költségtérítés • Jogtiszta, teljesen bejelentett foglalkoztatás. A teljes bér alapja az egyéni adókedvezményeknek.

Magyarországon az első amerikai típusú gyorséttermet megnyitó, jelenleg is a legnagyobb gyorséttermi hálózattal rendelkező partnerünk keresi új munkatársait.

Kellemes munkakörnyezetben, egy pörgős csapat részeként a munkakör
• konyhai feladatok ellátása,
• a vendégek kedves, udvarias kiszolgálása, kasszakezelés

Elvárások

• Dinamikus, barátságos, nyitott személyiség
• Megfelelő állóképesség

Adatvédelmi feltételek

Munkaerő-kölcsönzési engedély szám: 3206-1/2011-899
Magán-munkaközvetítői regisztrációs szám: 2947-1/2011-792