HR KOORDINÁTORT KERESÜNK!

A munkát keresők számára az euJOBS Kft célja az, hogy az adott képesség, tanulmány, és tapasztalatok mentén a mindenkori jelölthöz leginkább illő pozíciót kínáljuk fel. Ügyfeleinkkel a munkaerő közvetítés folyamatait egységesítve biztosítjuk a transzparens szolgáltatást.

Diákmunkákkal foglalkozó cégünkhöz keresünk megbízható csapattársat hosszútávra, teljes munkaidőbe!

Feladatleírás

- Partnercégeink munkaerő igényeinek szakszerű egyeztetése
- HR- vagy projektjellegű megrendelések teljesítése
- Szervezési feladatok összehangolt irányítása
- Aktív kapcsolattartás a házon belüli társosztályainkkal
- Rendszeres kapcsolattartás a partnerekkel (telefonon, e-mailen, személyesen)
- Személyes interjúk lebonyolítása
- Havi bérelszámolások előkészítése a bércsoport számára
- Asszisztensek munkájának felügyelete
- Riportok készítése

Elvárások

- Legalább középfokú végzettség
- MS Office programok felhasználói szintű ismerete (teszteljük)
- Hosszú távú munkavállalás

- Üzleties magatartás
- Határozott fellépés
- Kiváló kommunikációs és tárgyalási képesség
- Önálló munkavégzés
- Stressz-tűrő képesség
- Vezetői ambíciók
- B kategóriás jogosítvány