IRODAI TAKARÍTÓKAT KERESSÜNK, 4 ÓRÁS MUNKAVÉGZÉSRE!

Biztos munkahely, stabil anyagi háttér, empatikus vezeztők? MEGTALÁLTAD! Jelentkezz!

Munkavégzés helye

Budapest

Munkaidő

Hétfőtől - péntekig 05:00-09:00 vagy 06:00-10:00

Fizetés

4 órás munkavégzés: Alap (nettó) 72 000 Ft + Jelenléti bónusz 10 000 Ft

Előnyt jelent

- Takarítói munkában végzett tapasztalat

Autó-alkatrész kereskedelemmel foglalkozó hazai nagyvállalat irodájába keresünk lendületes, dinamikus munkatársakat IRODAI TAKARÍTÓI munkára.

- Irodák, közösségi helyek és mellékhelységek tisztaságának ellenőrzése és takarítása
- Az irodákból, közösségi helyekből és mellékhelységekből hulladék rendszeres ürítése
- Takarítószerek mennyiségének figyelése, fogyásuk jelzése a közvetlen felettesének
- Takarítóeszközök szakszerű használata
- Időszakosan ablakok tisztítása
- Egyéb takarítási feladatok ellátása

Elvárások

- Precíz, pontos munkavégzés,
- monotóniatűrés.

Adatvédelmi feltételek