IT OPERÁTOR KOLLÉGÁKAT KERESÜNK BANKI TERÜLETRE!

A munkát keresők számára az euJOBS Kft célja az, hogy az adott képesség, tanulmány, és tapasztalatok mentén a mindenkori jelölthöz leginkább illő pozíciót kínáljuk fel. Ügyfeleinkkel a munkaerő közvetítés folyamatait egységesítve biztosítjuk a transzparens szolgáltatást.

Munkavégzés helye

Budapest XIII. kerület

Munkaidő

3 műszakos munkarend

Fizetés

Bérigény megjelölése szükséges

Előnyt jelent

- Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
- Középfokú angol nyelvtudás

Egyéb

Határozott idejű szerződés 2019. augusztusig!!

Magyarország egyik legnagyobb bankja IT OPERÁTOROKAT keres HATÁROZOTT IDEJŰ SZERZŐDÉSSEL 2019. AUGUSZTUSÁIG!

• Rendszerek napi nyitási és zárási feladatainak támogatása, funkcionális működésének monitorozása
• A bank alkalmazásainak üzemeltetése, karbantartása, fellépő rendszerhibák adminisztrálása, elhárítása, megelőzése
• Banki operációs feladatok ellátása három műszakos munkarendben

Elvárások

- Nagyfokú terhelhetőség a hetente változó munkaidő és az éjszakai munkavégzés tolerálása
- Közép vagy felsőfokú szakirányú végzettség
- Angol alapfokú nyelvtudás