Kedves Munkavállalónk! Figyelembe véve és elfogadva a hazai Operatív Törzs óvintézkedési javaslatait irodánkban a személyes ügyintézés csak előzetes időpont foglalást követően lehetséges. Időpontot foglalás és egyéb kérdés esetén kérjük keressen bennünket elérhetőségeink egyikén. A folyamataink zökkenőmentesen működnek tovább az online térben. Számítunk a munkájára és köszönjük, hogy elkötelezett marad az euJOBs iránt!

Június 30-ig keresünk határozott időre adminisztrációs munkakörre munkatársat

euJOBS - Állás Neked!

Munkavégzés helye

Budapest XIII. kerület

hétfőtől péntekig 40 óra, június 30-ig, rugalmas munkakezdés 8:00 és 10:00 között

Fizetés

Bruttó 280.000 FT

Munkaadó ajánlata

Karrierlehetőség Magyarország egyik legsikeresebb pénzintézeténél, támogató barátságos cégkultúra
kedvezményes sportolási lehetőség
betanulást segítő mentorprogram
empatikus vezetők

Dolgozz Magyarország egyik legsikeresebb pénzintézeténél. Jelentkezz back office munkatárs munkakörbe!

Feladatleírás

Szkennelési feladatok intézése
ügyféllevelek kezelése
iratok iktatása
adatrögzítés
nem kell telefonhívásokat kezelni

Elvárások

középfokú végzettség
felhasználói szintű MS Office ismeretek
csapatban való munkavégzési képesség
felelősségteljes, precíz, megbízható munkavégzés
monotonítástűrés

Adatvédelmi feltételek

Munkaerő-kölcsönzési engedély szám: 3206-1/2011-899
Magán-munkaközvetítői regisztrációs szám: 2947-1/2011-792