KERESSÜK A LEGJOBB BUSZVEZETŐKET BUDAPESTRE

euJOBS - Állás Neked!

Munkavégzés helye

Budapest több kerülete

Heti 40 óra, napi kb. 8,5 óra munkavégzés délelőttös, délutános,középrész vagy osztott műszakban

Fizetés

Bruttó 450.000 Ft havi jövedelem is elérhető

Munkaadó ajánlata

-kezdő várható nettóbér: 230.000 - 280.000 FT
-1 + 2 fő utazási igazolvány
-gyermekek utáni adókedvezmények

Autóbuszvezetőt keresünk Budapest 3, 10, 11, 16 és 19. kerületébe!

Feladatleírás

-Autóbuszok vezetése és az utasok szállítása
-Műszaki állapot ellenőrzése a jármű átvételekor és leadásakor
-KRESZ-nek, biztonsági előírásoknak, forgalmi utasításoknak való megfelelés
-a kijelölt útvonal és megállók érintése, utasok fel-és leszállásának biztosítása
-jegyértékesítési feladatok ellátása
-menetokmányok vezetése, bevételek elszámolása

Elvárások

-betöltött 21. életév
-alapfokú iskolai végzettség
-"D" kategóriás vezetői engedély
GKI vizsga
-PÁV II
-minősítő vizsga, jármű típusismereti vizsga

Adatvédelmi feltételek