KÖNYVTÁRI PROJEKTMUNKÁRA KERESÜNK MEGBÍZHATÓ CSOPORTVEZETŐKET!

euJOBS - Állás Neked!

Munkavégzés helye

Budapest
Budai vár

Munkaidő

Hétfőtől szombatig 8:00-19:00 óra között.
Heti minél több nap vállalása kötelező 6-8-10 órás beosztásban.
A projekt előreláthatólag 3 hónapig tart (kb. június végéig).

Fizetés

Br. 10,6 Ft/darab (átlagban napi 1000 db-ot lehet beragasztani (8 órában) amivel napi br. 10 600 Ft-ot lehet keresni)
A csoportvezetőknek napidíja is van, amit a tényleges munkán felül megkaphat: Br. 2000 Ft/nap.

Munkaadó ajánlata

Nyugodt munkakörnyezet
Fiatalos csapat
Versenyképes órabér
Könnyen megközelíthető helyszín

Előnyt jelent

Számítógépes ismeret
Monotonitás tűrés
Könyvtári tapasztalat

Egyéb

Munkakezdés előtt interjún és oktatáson a megjelenés kötelező (előreláthatólag március közepe/vége).

Ha szereti a könyveket, a könyvtárak csendjét, és csak projekt munkát keres, ne is keresgéljen tovább, megtalálta a tökéletes munkát!
Feladat: könyvek címkézése (TAG-elése, matricázása) könyvtárban előre megtanított módszer alapján. A munka monoton, ezért olyan emberek jelentkezését várjuk, akik nyugodt környezetben precízen tudnak dolgozni.
Az alap feladatok mellett a csoportok irányítása is beletartozik a munkakörbe. Például: kapcsolattartás a munkavállalókkal és a szövetkezettel; napi beosztási tervek kezelése; rendezett munkaterület fenntartása, jelenléti ívek vezetésének felügyelése.

Elvárások

Betöltött 21. életév.
Precizitás, felelősségvállalás, higgadtság, problémamegoldó képesség.

Adatvédelmi feltételek