KÖNYVTÁRI PROJEKTMUNKÁRA KERESÜNK MEGBÍZHATÓ MUNKATÁRSAKAT!

euJOBS - Állás Neked!

Munkavégzés helye

Bécs

Munkaidő

Hétfőtől szombatig 8:00-19:00 óra között.
Heti minél több nap vállalása kötelező 6-8-10 órás beosztásban.
A projekt előreláthatólag 2 hónapig tart.

Fizetés

Br. 12 Ft/darab (átlagban napi 1000 db-ot lehet beragasztani (8 órában) amivel napi br. 12 000 Ft-ot lehet keresni)

Munkaadó ajánlata

Nyugodt munkakörnyezet
Fiatalos csapat
Versenyképes órabér

Előnyt jelent

Számítógépes ismeret
Monotonitás tűrés
Könyvtári tapasztalat

Ha szereti a könyveket, a könyvtárak csendjét, és csak projekt munkát keres, ne is keresgéljen tovább, megtalálta a tökéletes munkát!
Feladat: könyvek címkézése (TAG-elése, matricázása) könyvtárban előre megtanított módszer alapján. A munka monoton, ezért olyan emberek jelentkezését várjuk, akik nyugodt környezetben precízen tudnak dolgozni.

Elvárások

Betöltött 21. életév.
Precizitás, felelősségvállalás, higgadtság, problémamegoldó képesség.

Adatvédelmi feltételek

Munkaerő-kölcsönzési engedély szám: 3206-1/2011-899
Magán-munkaközvetítői regisztrációs szám: 2947-1/2011-792