Ügyfélszolgálatunkon jelenleg maximum öt fő tartózkodhat egyszerre! A maszk használata kötelező irodánk látogatásakor! Köszönjük a megértésüket!

CSATLAKOZZ A SZOLNOKI FOODPANDA CSAPATÁHOZ ÉS LÉGY RÉSZESE AZ ONLINE BEVÁSÁRLÁS FORRADALMÁNAK

euJobs – A Te utad!

Munkavégzés helye

Székesfehérvár

Hétfőtől vasárnapig reggeltől késő estig választhatsz a műszakok között.

Fizetés

Br. 1200 Ft/óra

Egyéb

A munkához szükséges egészségügyi kiskönyv, de ennek az elkészítésében segítünk!

A Delivery Hero több mint 22.000 fős csapatában folyamatosan azon dolgoznak, hogy fantasztikus rendelési élményt nyújtsanak mindenkinek globálisan. A NetPincér, ennek a családnak a tagjaként a piacvezető online ételrendelési platform itthon már 20 éve.

Pörgős munkahelyet keresel? Szeretnél egy igazán barátságos csapat tagja lenni? Akkor ne habozz, jelentkezz a pandamarket szolnoki boltjába! Ebben az üzletben nem fogsz vásárlókkal találkozni, teljesen egyedi módon elégítik ki az online vásárlói igényeket. Itt megismerkedhetsz a modern kereskedelemmel. Teljesen innovatív módon, vadiúj okoseszközökkel és FIFO módszerrel folyik a munkavégzés a raktárban.
Feladataid lennének:
- Megrendelt csomagok összekészítése.
- Árufeltöltés.
- Leltározási folyamatokban aktív közreműködés.
- Munkaterületek tisztántartása.

Elvárások

Téged keresünk, ha:
- Elmúltál már 18 éves
- heti minimum 3 műszakot tudsz vállalni,
- hosszú távú munkát keresel,
pörgős, vidám személyiséged van és munkádat precízen, pontosan végzed.

Adatvédelmi feltételek

Munkaerő-kölcsönzési engedély szám: 3206-1/2011-899
Magán-munkaközvetítői regisztrációs szám: 2947-1/2011-792