LEGYÉL ÜGYFÉLSZOLGÁLATOS MAGYARORSZÁG EGYIK VEZETŐ BANKJÁNÁL!

LEGYÉL ÜGYFÉLSZOLGÁLATOS MAGYARORSZÁG EGYIK VEZETŐ  BANKJÁNÁL!

A munkát keresők számára az euJOBS Kft célja az, hogy az adott képesség, tanulmány, és tapasztalatok mentén a mindenkori jelölthöz leginkább illő pozíciót kínáljuk fel. Ügyfeleinkkel a munkaerő közvetítés folyamatait egységesítve biztosítjuk a transzparens szolgáltatást.

Munkavégzés helye

Budapest 13. kerület

Munkaidő

Hétfőtől péntekig heti 40 óra, napi 8 óra.

Fizetés

Bruttó 220.000 FT+ 3. hónaptól 29.000 FT cafeteria

Munkaadó ajánlata

- Stabil háttér
- Rendszeres belső képzések
- Fiatalos, dinamikus csapat, támogató környezet
- Szerződés lejártával kölcsönös elégedettség esetén, bankon belül lehetőség van átkerülni más projektre!

Előnyt jelent

- Ügyfélszolgálati/ értékesítési tapasztalat
- Bankkártya termékek, hitel termékek, befektetési termékek ismerete
- Angol nyelvtudás

Magyarország egyik legnagyobb bankja telefonos ügyfélszolgálatost keres, 3 hónap után pedig állományba kerülhet.

- SZÉP kártyával kapcsolatos telefonos ügyfélszolgálat (bejövő hívások kezelése)
- Adminisztratív feladatok ellátása
- Információ és segítségnyújtás a Bank ügyfelei számára

Elvárások

- Kiváló kommunikációs készség
- Legalább középfokú végzettség
- Önálló és precíz munkavégzés
- Flexibilitás a munkarendnek megfelelően (8 és 10 órai kezdéssel)
- Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek