Érdekel a HR és a toborzás világa? Levelező vagy esti tagozaton tanulsz? Vár az euCSOPORT!

Érdekel a HR és a toborzás világa? Levelező vagy esti tagozaton tanulsz?  Vár az euCSOPORT!

euJOBS - Állás Neked!

Munkavégzés helye

Budapest,
Katona József utca 15.

Rugalmas beosztásban, heti min. 3 hétköznap vállalása elvárt, 09:00 és 20:00 között 6-8 órás műszakokban, valamint időszakonként szombati munkalehetőség 10:00-18:00 óra között.

Fizetés

Br. 1050 Ft/óra.
Nálunk a béred az eltöltőtt idő függvényében növekszik, valamint havi bónuszokban is részesülhetsz! :)

Előnyt jelent

HR-es tanulmány, német/ és vagy angol nyelv ismerete.

Egyéb

Ha mindez nem lenne elég, részt vehetsz céges rendezvényeken, csapatépítőkön! Minden kedden gyümölcsnapot tartunk!

Cégünk az euCSOPORT 15 éve jelen van a munkaerő kölcsönzés és közvetítés világában! Most saját csapatunkba keresünk kollégát! Ha egy fiatalos, állatbarát irodában szeretnél dolgozni, akkor jelentkezz már most!

Legyél egy dinamikus, pörgős csapat tagja, és less bele a HR szakma világába! Fiatalos légkör, állatbarát iroda, környezettudatos atmoszféra!

Feladataid: diákok toborzása telefonon keresztül, beosztások készítése, önéletrajz-szűrés, valamint mindezekkel kapcsolatos adminisztráció.
Ha érdekel a toborzás és kiválasztás világa, ezt a munkát neked találták ki! Akár még a szakmai gyakorlatodat is leigazoljuk!

Elvárások

- 18. életév betöltése
- pontosság
- jó kommunikációs képesség
- jókedvű személyiség

Adatvédelmi feltételek

Munkaerő-kölcsönzési engedély szám: 3206-1/2011-899
Magán-munkaközvetítői regisztrációs szám: 2947-1/2011-792