Hazánk egyik legnagyobb gyorsétterem hálózatába keresünk műszakvezető tréning programba jelentkezőket

Magyarország egyik legnagyobb gyorsétterem hálózatába keresünk munkatársat!

Munkavégzés helye

Budapest

Munkaidő

Hétfőtől – vasárnapig, hétvégére is beosztható

Fizetés

Nettó 200.000 - 280.000

Egyéb

FONTOS, hogy tudd vállalni mind a 3 műszakot! Ha nem tudsz éjszakai munkát vállalni akkor sem csüggedj. Jelentkezz Éttermi munkatársnak, mi Budapest legmagasabb kezdő órabérét adjuk neked ebben a munkakörben.

Magyarországon az első amerikai típusú gyorséttermet megnyitó, jelenleg is a legnagyobb gyorséttermi hálózattal rendelkező partnerünk keresi új munkatársait.

Karriered a gyorséttermi eladó munkakör elsajátításával kezded partnerünknél. Három hónap alapképzés, majd három hónap műszakvezetői képzés. A belépéstől számított 6. hónap végén kell műszakvezetői vizsgát tenned, melyet követőn saját állományba kerülsz, és teljes havi fizetésed nettó 280.000 Ft körül lesz majd.
Az első három hónapban gyorséttermi eladó feladatok:
• Szendvicskészítés, hússütés, krumplisütés
• Kasszakezelés, vendégek udvarias kiszolgálása
• Vendégtér tisztántartása
Három hónap után:
• Az éttermi dolgozó feladatok mellett, csoportvezetői feladatok, műszakvezető tréning.

Elvárások

• Dinamikus, barátságos, nyitott személyiség
• Megfelelő állóképesség

Adatvédelmi feltételek

Munkaerő-kölcsönzési engedély szám: 3206-1/2011-899
Magán-munkaközvetítői regisztrációs szám: 2947-1/2011-792