Ügyfélszolgálatunkon jelenleg maximum öt fő tartózkodhat egyszerre! A maszk használata kötelező irodánk látogatásakor! Köszönjük a megértésüket!

Operatív beszerző munkatársat keresünk

euJobs – A Te utad!

Munkavégzés helye

Budapest

Munkaidő

Általános munkarend hétfőtől péntekig

Fizetés

bérigény megjelöléssel

Munkaadó ajánlata

Modern banki környezet,
próbaidő után cafetéria
stabil háttér
kihívásokkal teli munkakör

Magyarország ismert bankja beszerzési igazgatóságára keresünk operatív beszerző munkatársat.

Feladatleírás

• beszerzések (ajánlatkérések) lebonyolítása;
• operatív igények (meglévő keretszerződésből lehívás egyedi megrendelővel/feladatlappal)
• kisértékű igények kezelése, megrendelések elkészítése, eszközök-, szolgáltatások megrendelése, nyomon követése;
• kapcsolattartás a szakmai felelősökkel, projekt vezetőkkel, szállítókkal, kapcsolódó területekkel a beszerzések koordinálása érdekében;
• taktikai beszerző(k) támogatása, adatok, igények és észrevételek összegyűjtése

Elvárások

• Min. 1 év szakmai tapasztalat (hasonló, megegyező munkakörben végzett feladat)
• pontos, precíz munkavégzés
• Banki prudens magatartás tanúsítása bankon belül és bankon kívüli rendezvények alkalmával egyaránt
• Etikai Kódex, belső banki szabályzatok, folyamatok elsajátítása és betartása, betartatása

Adatvédelmi feltételek

Munkaerő-kölcsönzési engedély szám: 3206-1/2011-899
Magán-munkaközvetítői regisztrációs szám: 2947-1/2011-792