PÉNZÜGYI TERMÉKÉRTÉKESÍTŐT KERESÜNK- BUDAKALÁSZ

A munkát keresők számára az euJOBS Kft célja az, hogy az adott képesség, tanulmány, és tapasztalatok mentén a mindenkori jelölthöz leginkább illő pozíciót kínáljuk fel. Ügyfeleinkkel a munkaerő közvetítés folyamatait egységesítve biztosítjuk a transzparens szolgáltatást.

Az egyik legnagyobb francia csoporthoz tartozó, szilárd alapokon nyugvó vállalat, amely már 31 éve működik és több mint 7 millió ügyfél bizalmát élvezi szerte a világban. Magyarországon már 12 éve jelen van és kínál széleskörű pénzügyi megoldásokat a magyar lakosság számára.

• A különböző pénzügyi termékek értékesítése (áruhitel, személyi kölcsön, hitelkártya, biztosítás)
• Vásárlók udvarias kiszolgálása, tájékoztatása, eligazítása
• Szerződések készítése
• Egyéb adminisztrációs feladatok (lefűzés, szkennelés, nyomtatás…)

Elvárások

• Értékesítői tapasztalat
• Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs képesség
• Középfokú végzettség
• Ápolt, igényes megjelenés
• Határozott, ügyfélorientált gondolkodásmód