Ügyfélszolgálatunkon jelenleg maximum öt fő tartózkodhat egyszerre! A maszk használata kötelező irodánk látogatásakor! Köszönjük a megértésüket!

Raktáros - Targoncás

euJobs – A Te utad!

Munkavégzés helye

Budapest
VIII: kerület

Munkaidő

Hetfő - Péntek
Kettő műszakban
06:00 - 15:00 majd
11:00 - 20:00

Fizetés

Alapbér + teljesítmény bónusz + jelenléti bónusz

Dolgozz egy Covid biztos, válságálló, magyar tulajdonú autóalkatrész forgalmazó cégnél.

Feladatleírás

Bejövő áru fogadása, beraktározása
Kivételezés a raktárból
Egyéb anyagmozgatási feladatok ellátása
Raktári rend fenntartása

Elvárások

Új típusú vezetői engedélyek megléte(3324,3312, 3313)
Tapasztalat szükséges: vezető üléses és gyalogkíséretű targoncán.
Raktáron belüli anyagmozgatás magasemeléses (oldalüléses) targoncával történik!

Adatvédelmi feltételek

Munkaerő-kölcsönzési engedély szám: 3206-1/2011-899
Magán-munkaközvetítői regisztrációs szám: 2947-1/2011-792