Raktárvezető helyettest keressünk!

A munkát keresők számára az euJOBS Kft célja az, hogy az adott képesség, tanulmány, és tapasztalatok mentén a mindenkori jelölthöz leginkább illő pozíciót kínáljuk fel. Ügyfeleinkkel a munkaerő közvetítés folyamatait egységesítve biztosítjuk a transzparens szolgáltatást.

Munkavégzés helye

Dunakeszi

Munkaidő

8 óra

Fizetés

Megyegyzés szerint

Munkaadó ajánlata

Amit kínálunk: - Fiatalos munkakörnyezet - Versenyképes bér

Előnyt jelent

1-3 év szakmai tapasztalat

Egyéb

Jelentkezésedet az alábbi e-mail címen fogadjuk: allas.dunakeszi@gmail.com

Raktárvezető helyettest keresünk Dunakeszi telephelyű cégünkhöz fagyos raktárba.

Feladatleírás

Feladatok:
- Beérkezett áruk átvétele
- Áru kiadása a sofőröknek túraterv szerint
- Hűtőházi leltárban való aktív részvétel
- Több ember irányítása

Elvárások

Elvárások:
- Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
- Pontos, precíz munkavégzés
- Megbízhatóság
- Leinformálhatóság
- Vezetői ambíció