RENDSZERGAZDA - BUDAPEST

A munkát keresők számára az euJOBS Kft célja az, hogy az adott képesség, tanulmány, és tapasztalatok mentén a mindenkori jelölthöz leginkább illő pozíciót kínáljuk fel. Ügyfeleinkkel a munkaerő közvetítés folyamatait egységesítve biztosítjuk a transzparens szolgáltatást.

Munkavégzés helye

Budapest XIII.

Munkaidő

Határozott idejű szerződés 2019. augusztus végéig

Fizetés

Bérigény megjelölése szükséges

Munkaadó ajánlata

Szakmai fejlődési lehetőség!

Előnyt jelent

• Hasonló területen szerzett tapasztalat
• Különböző szerver/ kliens/ hálózatarchitektúrák, komponensek elméleti szintű ismerete
• Alapfokú angol nyelvtudás

Magyarország egyik meghatározó univerzális cégcsoportja, könnyen megközelíthető budapesti székhellyel rendszergazdát keres határozott időre.

• Rendszerek napi nyitási és zárási feladatainak támogatása, funkcionális működésének monitorozása
• A bank alkalmazásainak üzemeltetése, karbantartása, fellépő rendszerhibák adminisztrálása, elhárítása, megelőzése
• Banki operációs feladatok ellátása két műszakos munkarendben

Elvárások

• Középfokú végzettség
• Microsoft operációs rendszerek, irodai alkalmazások alapos ismerete
• Alapos és precíz munkavégzés
• Monotonitástűrés, rugalmasság
• Magas szintű dokumentációs készség
• Megbízhatóság