Ügyfélszolgálatunkon jelenleg maximum öt fő tartózkodhat egyszerre! A maszk használata kötelező irodánk látogatásakor! Köszönjük a megértésüket!

Raktári munkát keresel? Megtaláltad!

Stabil anyagi háttér, bejelentett, biztos munkahely, empatikus vezetők, jó munkaközösség? MEGTALÁLTAD! Jelentkezz!

Munkavégzés helye

Budapest VIII. kerület

Munkaidő

Napi 8 óra

Fizetés

Hétfőtől péntekig a munkabér átlagosan nettó 210-220 ezer forint, egyéni teljesítménytől függően. Hétvégi munkavégzés opcionális, de ezzel tovább növelhető a fizetés.

Munkaadó ajánlata

Fix alapbér, jelenléti bónusz, teljesítmény bónusz és természetesen teljes bejelentés

Egyéb

Folyamatosan fejlődő munkakörnyezet és raktár! Stabil vállalti háttér,amit mi sem bizonyított jobban, hogy a járvány miatt senkit nem bocsátottak el!

Autó-alkatrész kereskedelemmel foglalkozó hazai nagyvállalat, ahol empatikus vezetők, biztos munahely, pontos havi fizetés és megbescsülésv vár!

A raktározás és az áruátvétel során az áruk folyamatos feltöltése.
Szedési feladatok alapján az áru összeszedése.
A komissiózásra váró, áruk komissiózása,
leltározása.

Elvárások

Jó fizikum, állóképesség.
Kitartás, szorgalom.
Betöltött 18. életév, pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Adatvédelmi feltételek

Munkaerő-kölcsönzési engedély szám: 3206-1/2011-899
Magán-munkaközvetítői regisztrációs szám: 2947-1/2011-792