Kedves Munkavállalónk! Figyelembe véve és elfogadva a hazai Operatív Törzs óvintézkedési javaslatait irodánkban a személyes ügyintézés csak előzetes időpont foglalást követően lehetséges. Időpontot foglalás és egyéb kérdés esetén kérjük keressen bennünket elérhetőségeink egyikén. A folyamataink zökkenőmentesen működnek tovább az online térben. Számítunk a munkájára és köszönjük, hogy elkötelezett marad az euJOBs iránt!

Raktári munkát keresel? Megtaláltad!

Biztos munkahely, stabil anyagi háttér, empatikus vezetők? MEGTALÁLTAD! Jelentkezz!

Munkavégzés helye

Budapest VIII. kerület

Munkaidő

Napi 8 óra, választható kezdéssel (6:00; 7:00; 8:00; 13:00)

Fizetés

Nettó 170 -220 ezer forint átlagosan

Munkaadó ajánlata

• Fix alapbér • Jelenléti bónusz • Teljesítmény prémium • Sportbérlet (AYCM)

Autó-alkatrész kereskedelemmel foglalkozó hazai nagyvállalat, ahol empatikus vezetők, biztos munahely, pontos havi fizetés és megbescsülésv vár!

A raktározás és az áruátvétel során keletkezett áruk folyamatos feltöltése.
Szedési feladatok alapján az áru összeszedése.
A komissiózásra váró, áruk komissiózása,
leltározása.

Elvárások

Jó fizikum, állóképesség.
Kitartás, szorgalom.
Betöltött 18. életév, pályakezdők jelentkezését is várjuk!
Ha bírod a sétálást, már tiéd is a munka!

Adatvédelmi feltételek

Munkaerő-kölcsönzési engedély szám: 3206-1/2011-899
Magán-munkaközvetítői regisztrációs szám: 2947-1/2011-792