SZAKÁCS, KONYHAI KISEGÍTŐ, FELSZOLGÁLÓ – NÉMETORSZÁG

A munkát keresők számára az euJOBS Kft célja az, hogy az adott képesség, tanulmány, és tapasztalatok mentén a mindenkori jelölthöz leginkább illő pozíciót kínáljuk fel. Ügyfeleinkkel a munkaerő közvetítés folyamatait egységesítve biztosítjuk a transzparens szolgáltatást.

Munkavégzés helye

Meerfeld

40 óra (5 nap)/ hét, túlóra minden esetben fizetett + vasárnapi és ünnepnapi pótlékok

Fizetés

br. 1850-2200 EUR/hó, konyhai kisegítő: br. 1550-1850, felszolgáló: br. 1650-2000 + jatt

Munkaadó ajánlata

továbbképzési lehetőségek
- nagyon jó munkakörnyezet
- céges csapatépítők, kirándulások (Róma, Bécs, Berlin, tavaly a Kanári szigeteken) január végén 5 nap
- kedvezményes étkezés

Előnyt jelent

szakirányú tapasztalat/ végzettség

Egyéb

Németországban bejelentett, hosszú távú munkalehetőség
- szállás biztosított (260 EUR/hó, a fizetésből kerül levonásra)

Luxemburgtól 100 km-re fekvő négycsillagos szállodába keresünk lelkes szakácsokat, felszolgálókat és konyhai kisegítőket! A 120 férőhelyes étterem és kávézó különlegessége, hogy házi bio konyhával is rendelkeznek, számos házilag készített süteményt, lekvárt és pralinét árulnak.

Feladatleírás

Konyhai kisegítői feladatok, ételek előkészítése
- különböző specialitások elkészítése
- az étterem és a kávézó vendégeinek kiszolgálása

Elvárások

konyhai pozícióra alapszintű német nyelvtudás (A1/A2)
- felszolgáló pozícióra legalább középszintű német nyelvtudás (B1/B2), SZAKMAI NYELV ISMERETE