Irodánkban a személyes ügyintézés csak előzetes időpontfoglalást követően lehetséges! Folyamataink zökkenőmentesen működnek tovább az online térben. Időpont foglalásért írj az [email protected] email címre.

Szervíz munkafelvevő kollégát keresünk márkaszervízbe!

Legyél Te is prémium autókszervizelési partnerünk saját csapatának új megbecsült tagja!

Munkavégzés helye

Budapest XI. kerület

Munkaidő

Napi 8, heti 40 óra

Fizetés

Nettó 240.000 Ft. alapbér+prémium (elvégzett munka+gyakorlat függvényében) összesen: nettó350-400.000 Ft.

Céginformáció

Dolgozz Te is egy neves autómárkaszervíz csapatában!

Feladatleírás

Az alábbi feladatok várnak Rád:
• ügyfeleink részére szerviz-és termék szolgáltatásaink értékesítése
• szerviz ajánlatok készítése az eredményes értékesítésért
• javításra váró gépjárművek garanciális ügyintézésének adminisztratív kezelése
• javításhoz szükséges alkatrészek megrendelése, ellenőrzése
• munkafelvételi folyamathoz tartozó adminisztráció elvégzése
• folyamatos kapcsolattartás meglévő és új ügyfeleinkkel
• ügyfeleinktől érkező telefonhívások során információ szolgáltatása
• szervizcsapat munkájának közös irányítása az azonos munkakörben dolgozó kollégáddal

Elvárások

• középfokú végzettség;
• kiválló szervezési és kommunikációs képesség,
• önálló, pontos, precíz és igényes munkavégzés;
• „B” kategóriás jogosítvány;

Adatvédelmi feltételek

Munkaerő-kölcsönzési engedély szám: 3206-1/2011-899
Magán-munkaközvetítői regisztrációs szám: 2947-1/2011-792