Szívesen dolgoznál egy elegáns bankban? KKV kapcsolattartót keresünk

euJOBS - Állás Neked!

Munkavégzés helye

Kecskemét

Munkaidő

hétfőtől péntekig napi 8 óra

Fizetés

Versenyképes

Munkaadó ajánlata

cafeteria,
bérrel megegyező éves bónusz,
értékesítési bónusz,
céges telefon,
területenként 1 céges autó
komoly szakmai támogatás
előrelépési lehetőség
rugalmas munkaidő

Előnyt jelent

aktív, erős számviteli tapasztalat

Stabil háttérrel rendelkező banki partnerünk részére keresünk számviteli tapasztalattal rendelkező szakembert.

• vállalati ügyfelek igényeinek felmérése, megoldási javaslatok kidolgozása, tanácsadás nyújtása,
• akvizíciós feladatok ellátása (tárgyalás, ajánlatkészítés, szerződésírás),
• KKV hitel és egyéb banki termékek értékesítése,
• passzív bankműveletekre vonatkozó ajánlatok készítése
• hitel-előterjesztések készítése,
• monitoring feladatok elvégzése

Elvárások

• szakirányú felsőfokú végzettség (gazdasági, pénzügyi),
• banki vállalati kapcsolattartásban/ hitelezésben szerzett legalább 2 éves szakmai tapasztalat
• akvizíciós tevékenységben való jártasság,
• kiváló kapcsolatteremtő és tárgyalási készség,
• precíz, önálló munkavégzés, kockázattudatosság,
• eredményorientált, kreatív személyiség,
• felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Adatvédelmi feltételek

Munkaerő-kölcsönzési engedély szám: 3206-1/2011-899
Magán-munkaközvetítői regisztrációs szám: 2947-1/2011-792