Irodánkban a személyes ügyintézés csak előzetes időpontfoglalást követően lehetséges! Folyamataink zökkenőmentesen működnek tovább az online térben. Időpont foglalásért írj az [email protected] email címre.

Szívesen dolgoznál Magyarország egyik vezető bankjában adminisztratív pozícióban?

euJOBS - Állás Neked!

Munkavégzés helye

Budapest, IX.

Munkaidő

hétfőtől péntekig heti 40 órás

Fizetés

bérigény megjelöléssel

Munkaadó ajánlata

Minőségi munkakörnyezet egy modern irodaházban
Stabil hátterű banki munka hosszabbítási lehetőséggel
Cafetéria
Támogató vezetőség és csapat

Banki partnerünk részére keresünk befektetési szolgáltatások területére adminisztratív feladatok ellátására munkatársat, határozott időre, azonnali kezdéssel.

• TRY ügyletekkel kapcsolatos adminisztratív teendők ellátása,
• társosztályokkal kapcsolattartás,
• riportok, jelentések készítése

Elvárások

• monotonitás tűrés
• önálló munkavégzés
• rugalmasság
• precizitás
• MS Office magas szintű ismerete

Adatvédelmi feltételek

Munkaerő-kölcsönzési engedély szám: 3206-1/2011-899
Magán-munkaközvetítői regisztrációs szám: 2947-1/2011-792