Kedves Munkavállalónk! Irodánkba látogatóknak a száj és orr eltakarását biztosító maszk használata kötelező! Nyitva tartás H-P: 10-15 óráig

Szívesen és jól kommunikálsz? Próbáld ki magad telefonos értékesítőként!

euJOBS - Állás Neked!

Munkavégzés helye

Budapest V.

Munkaidő

hétfőtől csütörtökig 8:30-17:30 péntek 8:30-15:00

Fizetés

bérigény megjelöléssel

Munkaadó ajánlata

Alapfizetés + teljesítményarányos jutalék
Stabil, nemzetközi, svéd hátterű vállalat
Próbaidő után cafeteria
Jól megközelíthető, modern irodai környezet
Ingyenes kávé és tea fogyasztás az irodában
Csapatépítő programok
Támogató vezetőség és csapat
Mentor kollegák segítik a betanulási időszakot

Előnyt jelent

Call center tapasztalat
minimális angol nyelvismeret

Nemzetközi cég, amely a telemarketing, értékesítés, eladási lehetőségek feltárása, az ügyfélszolgálat, a műszaki támogatás, a back office és az üzleti tanácsadási szolgáltatások számos szakterületén tevékenykedik.

Feladatleírás

Meglévő ügyfelek felé történő telefonos értékesítés
Értékesítéshez kapcsolódó adminisztráció
Back Office feladatok

Elvárások

Jó kommunikációs készség
felhasználói szintű számítógépes ismeret
magas fokú türelem és empátia
célratörő, dinamikus személyiség
nyitott vagy a tanulásra

Adatvédelmi feltételek

Munkaerő-kölcsönzési engedély szám: 3206-1/2011-899
Magán-munkaközvetítői regisztrációs szám: 2947-1/2011-792