TELEFONOS ÉRTÉKESÍTŐT KERESÜNK!

euJOBS - Állás Neked!

Munkavégzés helye

Budapest V.

Munkaidő

hétfőtől csütörtökig 8:30-17:30 péntek 8:30-15:00

Fizetés

Bruttó 220 000,- -290 000,- Ft között + cafeteria

Munkaadó ajánlata

Szakmai támogatás, munkavégzés egy elismert, megbecsült csapatban
heti 5 napos normál munkaidőben végeztt munka
belvárosi, jó megközelítésű munkahely

Előnyt jelent

Call center operátori tapasztalat
minimális angol nyelvismeret
motivált személyiség

Nemzetközi cég, amely a telemarketing, értékesítés, eladási lehetőségek feltárása, az ügyfélszolgálat, a műszaki támogatás, a back office és az üzleti tanácsadási szolgáltatások számos szakterületén tevékenykedik.

Feladatleírás

Meleg hívások indítása (meglévő ügyfelek hívása)
telefonos értékesítés
Back Office teendők
adminisztratív feladatok

Elvárások

Jó kommunikációs készség
felhasználói szintű számítógépes ismeret
magas fokú türelem és empátia
célratörő, tanulékony személyiség

Adatvédelmi feltételek

Munkaerő-kölcsönzési engedély szám: 3206-1/2011-899
Magán-munkaközvetítői regisztrációs szám: 2947-1/2011-792