Húsipari munkalehetőségek München közelében!

Hentes: Csontozó, Kivágó

Ingyenes szállással! Német bejelentéssel!

Dolgozz Németországban és keress havonta akár bruttó 3000 eurót, tapasztalattól függően!

Feladatok

Nemzetközi húsfeldolgozó partnerünkhöz keresünk hentes: csontozó, kivágó munkatársakat! Az üzemben élő állat vágással nem foglalkoznak!
Nyelvtudás nem szükséges, de angol/német tudás előny.

Csontozó / Kivágó

Húsok előkészítése, feldolgozása és darabolása.

Csomagoló

Termékek precíz és higiénikus csomagolása valamint azok hatékony elrendezése a szállításhoz.

Raktáros

Áruk rendezett tárolása, a készletek nyomon követése, rendelések összekészítése.

Ezeket biztosítjuk számodra

Bérezés

br. 2250 - 3050 EUR/HÓ
br. 13-18 eur/óra + pótlékok
Havi megkereshető bér tapasztalattól, pozíciótól függően 2250-3050 EUR heti 40 órás munkavégzéssel havi 171 óra esetén, de túlóra vállalására is van lehetőség.
Cégen belül gyors előrelépési lehetőség pozícióban / bérezésben.

Munkaidő, munkakezdés

Munkakezdés: januártól folyamatosan
Munkaidő: 03:00-13:00-ig, hétfőtől-péntekig (alkalmanként szombaton)

Túlóra vállalásra is van lehetőség, a havi maximum munkaidő 200 óra. A túlórák bérre nem válthatók, a nyári nyugodtabb hónapokban szabadságként kerülnek lecsúsztatásra.

Munkavégzés helye

München közelében, Németország
Repülővel és gépjárművel is könnyen megközelíthető. Kiutazás egyénileg, de szervezésben tudunk segíteni.

INGYENES szállás

Ingyenes, különálló szállást kínálunk magyar kollégáknak modern, teljesen felszerelt lakásokban, melyek 15-20 km-re találhatóak a munkavégzés helyétől, 1 vagy 2 ágyas szobákkal.

Bejárás

Van lehetőség ingyenes céges transzfer igénybevételére a bejáráshoz, de saját autóval vagy tömegközlekedéssel is megközelíthető a munkahely.

Bejelentés

Német bejelentés
Pàrok jelentkezését is el tudjuk fogadni, amennyiben az egyik fél tapasztalt hentes/kivàgó, vagy tapasztalt csontozó!

Magyar kollégák

Jelentős számú magyar kolléga dolgozik az üzemben, illetve a személyzeti osztályon is, ami segíti a beilleszkedést, a német nyelvet nem beszélő kollégák számára.

Szállás

Jól felszerelt, minden igényt kielégítő, 1 vagy 2 ágyas szobában, különálló lakásokban. Lakóközösségek 2-től 6 fő-ig.
A kép csak illusztráció

Céges buszjárat megállók

Fót

Stadionok
Újpest, Városkapu (IV. ker. oldal)
Széchenyi tér 1.
Régi Fóti út 7. (Volán mh.)
EAST GATE KLK
FLK

Ezeket várjuk Tőled

  • Megfelelő állóképesség és Jó fizikum
  • Dolgozni akarás és hosszútávú munkavállalási szándék

  • Pontos, precíz munkavégzés

  • Előny: saját autó megléte, német, angol nyelvtudás

  • 1 év releváns tapasztalat
  • Az elérhető jövedelem nagyban függ a korábbi, késsel való munkavégzésben szerzett tapasztalatától.

"*" a kötelező mezőket jelöli

Neved*
Melyik pozíció érdekel?*
Engedélyezett fájl típusok: pdf, doc, docx, odt., Max. file size: 10 MB.
A gyorsabb ügyintézés érdekében töltsd fel önéletrajzodat, vagy küldd el a [email protected] e-mail címre.
Adatvédelem*
Hidden
Ez a mező az érvényesítéshez van és üresen kell hagyni.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram