Dolgozz velünk Németországban Autóipari összeszerelőként vagy Raktári kommissiósként!

Keress havi bruttó 3050 EUR-t!

Szállás: Igényes, kizárólag 1-2 ágyas szobák, modern lakásokban.
Mutasd a részleteket

Feladatok

Gyere Németországba!

Összeszerelői munkatárs

Kamion pótkocsi összeszerelése meghatározott előírások és munkafolyamatok alapján. Kézi szerszámok, gépek használata.
Fizetés
br. 3050 EUR
Munkavégzés helye
Münster mellett
Az átlag havi fizetés a 4. hónaptól átlag br. 3350 EUR
NÉMET NYELVTUDÁS ELŐNY, DE NEM FELTÉTEL!

Amit ajánlunk

  • Szerződéskötés: Budapesten, személyesen, vagy online, e-mailen keresztül.
  • Munkaidő: 35-37,5 óra/hét
  • Műszak: 1 műszak 06:30-tól 14:45 (0:45 perc szünettel)
  • Bér: Az első 3 hónapban: br. 3050 EUR, a 4. hónaptól br. 3350 EUR

  • Magyar bejelentés, munkavégzés kiküldetésben.
  • Szállás: 200 EUR, berendezett, mindennel felszerelt lakásokban, 1 vagy 2 ágyas szobákban a munkahelytől max. 15-20 km-es sugarú körben.

  • Bejárás: közösen, saját gépjárművekkel, szükség esetén bérelt kisbuszokkal

  • Munkakezdés: 2024.07.08-tól folyamatosan

  • Kiutazás egyénileg, de szervezésben tudunk segíteni
  • Munkavállalóink számíthatnak ránk az állás betöltése után!
  • 0-24 órában elérhetőek vagyunk a hét minden napján!

Elvárások

  • Feltétel: Autógyártáshoz köthető releváns tapasztalat vagy az alábbi pozíciókban vagy ahhoz hasonló tapasztalat:

    • Lakatos

    • CNC megmunkáló

    • Villanyszerelő

    • Fémipari összeszerelő

Kommissiós munkatárs

Küldemények szortírozása, feldogozása, Rakodás, pakolás, csomagok kézi feldolgozása.

Elvárások

  • Feltétel: Releváns tapasztalat kommissiós pozícióban

Szállás

1-2 ágyas szobákban, jól felszerelt lakásokban, házakban. Csak magyarok együtt. Költsége: 200 EUR/hó/fő.

"*" a kötelező mezőket jelöli

Neved*
Rendelkezel saját autóval?*
Engedélyezett fájl típusok: pdf, doc, docx, odt., Max. file size: 10 MB.
Hidden
YYYY dot MM dot DD
Milyen szinten beszélsz németül?*
Melyik pozícióra jelentkezel?*
Adatvédelem*
Ez a mező az érvényesítéshez van és üresen kell hagyni.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram