Húsipari munkalehetőségek Stuttgart közelében!

Pozíció: Sertés és marha csontozó

Dolgozz Németországban és keress havonta akár bruttó 3400 eurót, pozíciótól függően!

Feladatok

Nemzetközi húsfeldolgozó partnerünkhöz keresünk Sertés és Marha csontozó munkatársakat!A feladataid közé élő állat feldolgozása nem tartozik!

Sertés és marha csontozó

Húsok előkészítése, feldolgozása és darabolása.

Csomagoló

Termékek precíz és higiénikus csomagolása valamint azok hatékony elrendezése a szállításhoz.

Raktáros

Áruk rendezett tárolása, a készletek nyomon követése, rendelések összekészítése.

Ezeket biztosítjuk számodra

Bérezés

Marha "B" kat.: Br. 3458 EUR/ hó.
Marha "C" kat. Br. 2912 EUR/ hó.
Sertés "B" kat.: Br. 2812 EUR/ hó.
Sertés "C" kat.: Br 2366 EUR/ hó.

Munkaidő, munkakezdés

Munkakezdés: Azonnal
Munkaidő:
Marha, 2 műszak: 04:00-13:00 és 13:00-22:00.
Sertés 3 műszak: 5:30-16:00 és 4:00-14:00 és 14:00-23:00

Munkavégzés helye

Stuttgart-tól kb. 50 km-re nyugatra
Kiutazás egyénileg, de szervezésben tudunk segíteni.

Szálláslehetőség

Max. 2 ágyas szobák magyar kollégákkal
Szállás költsége.: 280 EUR/ hó.
Szállásról a bejutás biztosított a partner által.

Bejárás

Saját gépjárművel vagy tömegközlekedéssel is jól megközelíthető.

Bejelentés

Német bejelentés

Közös jelentkezés

Párok jelentkezését is el tudjuk fogadni, amennyiben az egyik fél tapasztalt csontozó!

Magyar kollégák

Több magyar kollégával együtt történő munkavégzés.

Szállás

1-2 ágyas szobákban, jól felszerelt lakásokban, házakban. Csak magyarok együtt. Költsége: 280 EUR/hó/fő.

Céges buszjárat megállók

Fót

Stadionok
Újpest, Városkapu (IV. ker. oldal)
Széchenyi tér 1.
Régi Fóti út 7. (Volán mh.)
EAST GATE KLK
FLK

Ezeket várjuk Tőled

  • Megfelelő állóképesség és Jó fizikum

  • Dolgozni akarás és hosszútávú munkavállalási szándék

  • Pontos, precíz munkavégzés

  • Előny:

    • Saját autó megléte

    • Német nyelvtudás (legalább A1-A2)

    • Több éves tapasztalat csontozásban

"*" a kötelező mezőket jelöli

Neved*
Melyik pozíció érdekel?*
Milyen szinten beszélsz németül?*
Engedélyezett fájl típusok: pdf, doc, docx, odt., Max. file size: 10 MB.
Adatvédelem*
Ez a mező az érvényesítéshez van és üresen kell hagyni.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram