Termelési munkatárs pozíció Németországban!

Finomelektronikai termékek, és ezek alkatrészeinek gyártásához keresünk új kollégákat. Keress havi nettó 1800 - 1930 EUR-t! A munka jellegéből adódóan tökéletes nőknek, pároknak is.

Nincs por, zaj, piszok, kellemes, nyugodt, csendes légkör, hosszútávú lehetőség!
Mutasd a részleteket

Feladatok

Gyere Németországba!

Termelési segédmunkatárs

Finomelektronikai eszközök és ezek alkatrészeinek gyártása. Hadiipari kommunikációs eszközök, éjjellátók, rádiók, GPS-ek, orvostudományi eszközök, defibrillátor, EKG készülékek, kábelek, illetve az ürkutatás (NASA) területén használt eszközök, kiegészítők, alkatrészek gyártása. Amerikai konszern, németországi nagyvállalata keres nagy létszámban motivált, pontos, precíz és dolgozni akaró kollégákat, melyhez a nyelvismeret nem feltétel!
Fizetés
Hozzávetőleg 1.800-1.850 euro
nyelvismeret nélkül.
+ pótlékok
Munkavégzés helye
Németország,
D-51688 Wipperfürth
Fizetés nyelvismerettel
jó angol vagy német: 1930 EUR + pótlékok
Németországi partnerünk gyártási központjába keresünk új kollégákat termelési segédmunkatárs pozícióba. Nyelvismeret nélkül is végezhető munka!
További infók

Elvárások

  • Fizetett magyarországi TB jogviszony feltétel – Munkavégzés kiküldetésben
  • Megfelelő állóképesség és Jó fizikum
  • Dolgozni akarás és hosszútávú munkavállalási szándék
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Szükséges végzettség: 8 általános
  • Jó kézügyesség

Előny

  • Német / angol nyelvismeret, saját gépjármű, vezetési hajlandóság
  • Forrasztási tapasztalat

Amit ajánlunk

  • Szerződéskötés: Budapesten, személyesen, vagy online, e-mailen keresztül.
  • Napi 8, heti 40 óra | 2 műszak, 06:00 – 14.30; 14:15 – 22:45
  • Bér nyelvismeret nélkül: bruttó 13,50 EUR / óra + pótlékok, átlagos havi nettó bèr: 1800 - 1850 EUR

  • Bér nyelvismerettel: bruttó 14,50 EUR / óra + pótlékok, átlagos havi nettó bér: 1930 EUR

  • Magyar bejelentés, munkavégzés kiküldetésben. Bruttó járulékalap: 559.100 Ft

  • Német és vagy angol nyelvismerettel, minimum B1 szinttől nyelvismereti pótlék
  • Szállás: 150 EUR, 2 ágyas szobákban, a munkavégzés helyétől számított 10-20 km-es körzetben különálló lakásokban, vagy szinteken
  • Bejárás: közösen, mikrobuszokkal vagy saját autóval

  • Kiutazás egyénileg, de szervezésben tudunk segíteni
  • Munkakezdés: 2024.01.22 vagy 29-től folyamatosan

  • Munkavállalóink számíthatnak ránk az állás betöltése után!
  • 0-24 órában elérhetőek vagyunk a hét minden napján!

"*" a kötelező mezőket jelöli

Neved*
Milyen szintű német nyelvtudással rendelkezel?*
Rendelkezel saját autóval?*
YYYY dot MM dot DD
Engedélyezett fájl típusok: pdf, doc, docx, odt., Max. file size: 10 MB.
Nyilatkozat*
Adatvédelem*
Ez a mező az érvényesítéshez van és üresen kell hagyni.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram