Munkatársaink

Felsővezetés

Pataki Zoltán
ügyvezető

 

Heincz Norbert
ügyvezető

 

Vezetők

Erdélyi Zoltán
fejlesztési vezető
+36 20 257 8560
zoltan.erdelyi@eucsoport.hu

Horvát Angéla
pénzügyi vezető
+36 20 257 7196
angela.horvat@eucsoport.hu

Hoffmann Gábor
munkajogi vezető
+36 20 960 1855
gabor.hoffmann@eucsoport.hu

Kardos Attila
IT vezető
+36 20 257 8377
attila.kardos@eucsoport.hu

Nagy Adrienn
ügyfélszolgálati vezető
+36 70 450 9575
adrienn.nagy@eucsoport.hu

Krátky Márk
operatív vezető, értékesítési vezető
+36 70 390 7710
mark.kratky@eucsoport.hu

Rumpf Nikoletta
marketing és kommunikációs vezető
+36 20 257 7857
nikoletta.rumpf@eucsoport.hu

Gregor Anikó
HR vezető
+36 70 450 9579
aniko.gregor@eucsoport.hu

Értékesítés

Elek Tamás
értékesítő
+36 20 996 5456
tamas.elek@eucsoport.hu

Utasi Krisztián
értékesítő
+36 20 996 5405
krisztian.utasi@eucsoport.hu

Ruszin Alex
értékesítő
+36 70 331 8494
alex.ruszin@eucsoport.hu

Veres Tamás
értékesítő
+36 20 409 2487
tamas.veres@eucsoport.hu

Nemzetközi üzletág

Torma Bence
értékesítő és projektvezető
+36 20 256 0358
bence.torma@eucsoport.hu

Belföldi közvetítési és kölcsönzési üzletág

Szepesi Adrienn
Kölcsönzési és közvetítési projektvezető
+36 20 375 3373
adrienn.szepesi@eucsoport.hu

Péntek Gabriella
Kölcsönzési és közvetítési projektvezető
+36 70 450 9588
gabriella.pentek@eucsoport.hu

Vígh Ádám
Kölcsönzési és közvetítési projektvezető
+36 20 221 7208
adam.vigh@eucsoport.hu

Bérszámfejtés

Patrascanu Szilvia
bérelszámoló
+36 20 960 4811
szilvia.patrascanu@eucsoport.hu

Álláskeresés