Munkatársaink

Felsővezetés

Pataki Zoltán
elnök

 

Heincz Norbert
ügyvezető


Mándity Petra
ügyvezető asszisztens
+36 70 331 8443
petra.mandity@eucsoport.hu

Vezetők

Bartkevics Anett
koordinációs vezető
+36 70 332 2152
anett.bartkevics@eucsoport.hu

Erdélyi Zoltán
fejlesztési vezető
+36 20 257 8560
zoltan.erdelyi@eucsoport.hu

Gősi Judit
pénzügyi vezető
+36 20 257 7196
judit.gosi@eucsoport.hu

Hoffmann Gábor
munkajogi vezető
+36 20 960 1855
gabor.hoffmann@eucsport.hu

Kardos Attila
IT vezető
+36 20 257 8377
attila.kardos@eucsoport.hu

Laposa Dóra
közvetítési és kölcsönzési üzletág vezető
+36 70 450 9588
dora.laposa@eucsoport.hu

Nagy Adrienn
ügyfélszolgálati vezető
+36 70 450 9575
adrienn.nagy@eucsoport.hu

Krátky Márk
operatív vezető, értékesítési vezető
+36 70 390 7710
mark.kratky@eucsoport.hu

Udvardy Krisztina
call-center és toborzási vezető
+36 70 680 6903
krisztina.udvardy@eucsoport.hu

Rumpf Nikoletta
marketing és kommunikációs vezető
+36 20 257 7857
nikoletta.rumpf@eucsoport.hu

Értékesítés

Elek Tamás
értékesítő
+36 20 996 5456
tamas.elek@eucsoport.hu

Utasi Krisztián
értékesítő
+36 20 996 5405
krisztian.utasi@eucsoport.hu

Ruszin Alex
értékesítő
+36 70 331 8494
alex.ruszin@eucsoport.hu

Veres Tamás
értékesítő
+36 20 409 2487
tamas.veres@eucsoport.hu

HR Tanácsadó

Kovács Adrienn
HR tanácsadó
+36 70 450 9576
adrienn.kovacs@eucsoport.hu

Bérszámfejtés

Patrascanu Szilvia
bérelszámoló
+36 20 960 4811
szilvia.patrascanu@eucsoport.hu

Szűcs Erika
bérelszámoló
+36 20 378 5819
erika.szucs@eujobs.hu

Nemzetközi üzletág

Szőr Milla
nemzetközi toborzási specialista
+36 20 221 7208
recruitment@eucsoport.hu

Ügyfélszolgálat

Dara Diána
ügyfélszolgálati asszisztens
+36 70 337 1462
diana.dara@eucsoport.hu

Marketing és Kommunikáció, Sajtókapcsolatok

Rumpf Nikoletta
marketing és kommunikációs vezető
+36 20 257 7857
nikoletta.rumpf@eucsoport.hu
sajto@eucsoport.hu

Varga Zsolt
marketing és kommunikációs munkatárs
+36 70 377 5837
zsolt.varga@eucsoport.hu